0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Ireland
1. Division
Cork City FC
۱
۰
Cobh Ramblers
Finished
۲۳:۱۵
Galway United
۰
۰
Treaty United
Finished
۲۳:۱۵
Waterford FC
۱
۰
Bray Wanderers AFC
Finished
۲۳:۱۵
Wexford FC
۲
۱
Longford Town
Finished
۲۳:۱۵
Brazil
Copa do Brasil
Sao Paulo FC
۱
۰
Palmeiras
inprogress
۰۳:۳۰
Fluminense RJ
۲
۱
Cruzeiro MG
Finished
۰۲:۳۰
Ireland
Premier Division
UCD
۰
۱
Derry City
Finished
۲۳:۱۵
Shamrock Rovers FC
۱
۰
Bohemian FC Dublin
Finished
۲۳:۱۵
Finn Harps FC
۲
۲
St Patrick's Athletic
Finished
۲۳:۳۰
Shelbourne FC
۰
۰
Dundalk FC
Finished
۲۳:۱۵
Drogheda United
۰
۰
Sligo Rovers FC
Finished
۲۳:۱۵
Morocco
Botola Pro
FAR Rabat
۰
۰
Maghreb de Fes
Finished
۰۱:۰۰
Argentina
Copa Argentina
Atletico Tucuman
۰
۱
Independiente
Finished
۰۳:۳۵
Jamaica
Premier League
Cavaliers FC
۲
۱
Mount Pleasant FC
Finished
۰۲:۳۰
Arnett Gardens FC
۱
۲
Harbour View FC
Finished
۰۵:۰۰
World
Friendly International Matches U20 Women
France U20 (W)
۱
۳
USA U20 (W)
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Serie B
AA Ponte Preta
۰
۰
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۵:۰۰
CS Alagoano
۱
۱
Gremio RS
Finished
۰۵:۰۰
World
Friendly International Matches Women
England (W)
۵
۱
Netherlands (W)
Finished
۲۳:۳۰
Denmark (W)
۲
۱
Brazil (W)
Finished
۲۱:۳۰
Uruguay (W)
۵
۰
Bolivia (W)
Cancelled
۰۲:۳۰
Germany (W)
۷
۰
Switzerland (W)
Finished
۱۹:۳۰
Serbia (W)
۰
۵
Japan (W)
Finished
۲۲:۱۵
North Macedonia (W)
۳
۱
Kosovo (W)
Finished
۲۰:۰۰
World
Friendly Club Matches
Falkirk FC
۱
۴
Kilmarnock
Finished
۲۳:۰۰
SK Sturm Graz
۳
۲
NS Mura
Finished
۲۰:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۲
۱
PFC CSKA Sofia
Finished
۲۰:۳۰
KP Legia Warszawa
۰
۱
Sepsi Sfantu Gheorghe
Finished
۱۹:۳۰
SV Ried
۲
۰
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۲۰:۳۰
ASK-BSC Bruck/Leitha
۱
۲
SV Lafnitz
Finished
۲۱:۰۰
SV Horn
۲
۲
SC Magna Wiener Neustadt
Finished
۲۱:۳۰
Partizan Belgrade
۰
۱
CFR 1907 Cluj
Finished
۲۰:۰۰
Dunaujvaros Palhalma
۰
۵
MOL Fehervar FC
Finished
۱۹:۳۰
SKU Amstetten
۲
۴
VfB Admira Wacker Modling
Finished
۱۹:۳۰
KVC Westerlo
۵
۲
KAA Gent
Finished
۱۴:۰۰
CSKA Moscow
۰
۲
Veles Moscow
Finished
۲۰:۳۰
UFC Fehring
۶
۱
SC Sparkasse Elin Weiz
Finished
۲۱:۳۰
NK Bravo
۱
۲
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
Finished
۲۱:۳۰
Zaglebie Lubin SSA
۱
۲
Miedz Legnica
Finished
۲۰:۰۰
VfB Stuttgart II
۳
۲
FC Augsburg II
Finished
۲۰:۳۰
Marchfeld Donauauen
۴
۰
TWL Elektra
Finished
۲۱:۳۰
FC Slovan Liberec
۳
۳
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۹:۳۰
Wisla Pulawy
۳
۲
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۲۰:۳۰
Grasshopper Club Zurich
-
-
FC Schaffhausen
Finished
۱۶:۳۰
VfB Auerbach
۱
۳
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۲۱:۳۰
HNK Rijeka
۶
۰
NK Brinje Grosuplje
Finished
۲۱:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۱
۳
SC Wiedenbruck
Finished
۱۴:۰۰
FK Rubin Kazan
۵
۰
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۶:۳۰
Septemvri Sofia
۱
۱
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
Finished
۱۸:۳۰
KS Gornik Zabrze
۲
۱
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۸:۳۰
FC UTA Arad
۵
۱
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۹:۳۰
KRC Harelbeke
۵
۳
KV Oostende
Finished
۲۱:۳۰
Hibernian FC
۱
۲
Floriana FC
Finished
۲۲:۳۰
FK Neftohimik 1986 Burgas
۱
۲
Torpedo Moskva
Finished
۱۳:۰۰
FC Vaduz
۰
۲
SC Freiburg II
Finished
۱۷:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۰
۵
BV Borussia 09 Dortmund II
Finished
۱۷:۳۰
FC Juniors OO
-
-
FK Austria Wien II
Finished
۱۹:۳۰
Torpedo Moskva
۲
۲
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
Finished
۱۹:۳۰
Kickers Emden
۰
۵
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۲۲:۰۰
Kelty Hearts
۰
۱
Partick Thistle
Finished
۲۳:۱۵
North and Central America
CONCACAF U20 Championship
Panama U20
۰
۰
El Salvador U20
Finished
۰۵:۰۰
Mexico U20
۰
۰
Haiti U20
Finished
۰۷:۰۰
Guatemala U20
۲
۱
Aruba U20
Finished
۰۰:۳۰
United States
USL League Two
Lane United FC
۴
۱
PDX FC
Finished
۰۶:۳۰
Tobacco Road
۰
۵
North Carolina FC U23
Finished
۰۳:۳۰
Texas United
۱
۱
Louisiana Krewe FC
Finished
۰۴:۳۰
Asia
AFC Cup Group I
The Cong Viettel FC
۵
۱
Young Elephants FC
Finished
۱۴:۳۰
Hougang United FC
۴
۳
Phnom Penh Crown
Finished
۱۸:۳۰
Europe
European Championship U19 Group A
France U19
۴
۱
Italy U19
Finished
۲۰:۰۰
Romania U19
۰
۱
Slovakia U19
Finished
۲۰:۰۰
Lithuania
I Lyga
FK Neptunas Klaipeda
۲
۱
FK Riteriai B
Finished
۲۰:۳۰
FK Ekranas
-
-
Banga Gargzdai II
Finished
۱۶:۳۰
Vilnius FK Zalgiris B
۰
۳
BE1 NFA
inprogress
۱۷:۳۰
FK Babrungas Plunge
۳
۰
Minija Kretinga
inprogress
۱۸:۳۰
Europe
World Cup Women Qualification - UEFA Group B
Ukraine (W)
۰
۴
Scotland (W)
Finished
۲۲:۴۵
Asia
AFC Cup Group J
LEE Man Warriors FC
۱
۳
Eastern Sports Club
Finished
۱۴:۳۰
Ethiopia
Premier League
Fasil Kenema
۱
۰
Hawassa Kenema
Finished
۱۴:۳۰
Arba Minch City FC
۱
۰
Ethiopia Bunna
inprogress
۱۱:۳۰
Defence Force FC
۰
۰
Adama City FC
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group A
Central Norte
۲
۰
CA Sarmiento de Resistencia
Finished
۰۵:۳۰
Indonesia
President's Cup
Dewa United FC
۱
۱
Persis Solo
Finished
۱۳:۳۰
PSIS Semarang
۵
۲
PSS Sleman
Finished
۱۸:۰۰
Australia
Queensland Premier League 3
Pine Hills
۰
۱
The Gap
Finished
۱۵:۰۰
Nerang Metro
۲
۴
Musgrave
Finished
۱۴:۳۵
Centenary Stormers
۱
۳
St. George Willawong FC
Finished
۱۵:۰۰
Iceland
1. Deild
UMF Selfoss
۲
۰
Fjolnir Reykjavik
Finished
۲۳:۴۵
Chile
Copa Chile
Deportes Temuco
۱
۵
Colo Colo
Finished
۰۲:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۱
۲
Heidelberg United (W)
Finished
۱۴:۰۰
Paraguay
Primera Division
Guarani Asuncion
۱
۱
Sportivo Ameliano
Finished
۰۱:۳۰
Guairena FC
۰
۰
Tacuary
Finished
۰۳:۴۵
United States
USL League One
Forward Madison FC
۲
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۴:۳۰
Australia
NPL Victoria
South Melbourne FC
۰
۰
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۴:۰۰
Melbourne Knights
۱
۱
St Albans Saints
Finished
۱۴:۰۰
Bentleigh Greens SC
۰
۰
Hume City
Finished
۱۵:۰۰
Jordan
Jordan League
Sahab SC
۱
۱
Al Aqaba
inprogress
۱۹:۳۰
Al-Ramtha
۰
۳
Shabab AL Ordun
Finished
۲۲:۰۰
Europe
World Cup Women Qualification - UEFA Group C
Belarus (W)
۲
۱
Czech Republic (W)
Finished
۲۱:۳۰
Australia
NPL Victoria U21
Bentleigh Greens U21
۱
۰
Hume City U21
Finished
۱۲:۴۵
Australia
NPL Victoria 2
Northcote City
۴
۱
Kingston City
Finished
۱۵:۰۰
Brunswick Juventus
-
-
Moreland City FC
Finished
۱۵:۰۰
China
Super League
Guangzhou City
۱
۳
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۰
Dalian Aerbing Yifang FC
۰
۰
Henan Jianye
Finished
۱۶:۰۰
Gambia
GFA Premier League
Elite United
۱
۰
Samger FC
Finished
۲۰:۳۰
Gamtel FC
۱
۱
Gambia Armed Forces FC
Finished
۲۲:۳۰
Marimoo
۰
۰
Banjul United
Finished
۲۰:۳۰
Faroe Islands
Meistaradeildin
EB Streymur
۱
۰
Skala IF
Finished
۲۲:۰۰
AB Argir
۰
۳
B68 Toftir
Finished
۲۱:۳۰
Asia
AFC Cup Group E
Altyn Asyr FK
۱
۱
CSKA Pamir Dushanbe
Finished
۲۱:۳۰
Sogdiyona Jizzax
۲
۰
Neftchi Kochkor
Finished
۱۸:۳۰
Iceland
3. Deild
IH Hafnarfjordur
۵
۳
Vaengir Jupiters
Finished
۲۳:۴۵
Kari Akranes
۲
۳
KH Hildarendi
Finished
۲۳:۴۵
Kazakhstan
1. Division
Zhenys
۳
۱
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Western Pride
۲
۰
SWQ Thunder
Finished
۱۴:۰۰
Rochedale Rovers
۱
۱
Redlands United
Finished
۱۵:۰۰
Asia
AFC Cup Group G
Kaya FC
۱
۲
Visakha FC
Finished
۱۳:۳۰
Bali United Pusam
۲
۰
Kedah
Finished
۱۷:۳۰
Singapore
Premier League
Lion City Sailors FC
۰
۰
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۶:۱۵
Australia
FNT Darwin Premier League
Port Darwin FC
۰
۱
Darwin Olympic
Finished
۱۵:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Asi D Abengourou
۱
۰
Bouake FC
Finished
۲۰:۰۰
Europe
World Cup Women Qualification - UEFA Group G
Moldova (W)
۰
۴
Romania (W)
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Sydney University SFC
۰
۲
Canterbury Bankstown FC
Finished
۱۴:۴۵
Australia
NPL Tasmania
Kingborough Lions
۱
۰
South Hobart
Finished
۱۴:۳۰
Kazakhstan
2nd League
Okzhetpes Reserves
۲
۰
FC Jas-Sunkar
Finished
۱۴:۳۰
Akzhayik Reserves
۲
۱
FK Kaspyi Aktau Reserves
Finished
۱۷:۳۰
United States
NPSL
Denton Diablos FC
۱
۳
Laredo Heat
Finished
۰۵:۰۰
Australia
Tasmania Super League Women
Kingborough Lions (W)
۱
۱۰
South Hobart (W)
Finished
۱۲:۳۰
Australia
South Australia Cup Women
West Adelaide (W)
۱
۰
Salisbury Inter (W)
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL Victoria 3
Preston Lions
۱
۰
Doveton
Finished
۱۵:۰۰
Western United FC NPL U21
۲
۱
Box Hill United
Finished
۱۵:۰۰
Australia
NPL Queensland Women
Eastern Suburbs (W)
۲
۳
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۵:۰۰
Argentina
Argentina Youth League
Excursionistas U20
۴
۱
Colegiales U20
Finished
۱۹:۰۰
Norway
3. Division avd. 3
Sola
۰
۱
Sandnes Ulf 2
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Ipatinga U20
۱
۱
Inter De Minas U20
inprogress
۱۷:۳۰
Asia
AFC Cup Group H
PSM Makassar
-
-
Kuala Lumpur FA
Finished
۱۶:۳۰
Lithuania
II Lyga
Dainava II
۱
۴
FK Jonava II
Finished
۱۵:۳۰
FM Klaipedos
۱
۱
Fortuna Kaunas
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL South Australia
West Torrens Birkalla
۰
۱
Campbelltown City
Finished
۱۵:۱۵
New Zealand
Northern Premier League
Western Springs
۱
۳
Auckland United FC
inprogress
۰۷:۴۵
Brazil
Amapaense
Independente EC AP
۲
۲
Trem AP
Finished
۰۳:۴۵
Australia
NPL Youth Queensland
Rochedale Rovers U23
۰
۳
Redlands United U23
Finished
۱۳:۰۰
Bhutan
Premier League
Ugyen Academy FC
۴
۰
FC Takin
Finished
۱۴:۳۰
Tensung FC
۸
۱
Namlha FC
Finished
۱۷:۳۰
Malaysia
Super League
Johor Darul Takzim FC
-
-
Selangor FC
Finished
۱۶:۴۵
Asia
AFC Cup Group F
Kopetdag Asgabat
۱
۳
FC Khujand
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Reserve League
CA Aldosivi Reserves
۰
۳
Racing Club de Avellaneda Reserves
Finished
۱۸:۳۰
CA San Telmo Reserves
۴
۰
Deportivo Camioneros Reserves
Finished
۲۲:۳۰
Gimnasia La Plata Reserves
۰
۱
Rosario Central Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۰
۰
Argentinos Juniors Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Lanus Reserves
۱
۵
CA River Plate Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Poland
Regional League
LZS Orzel Mroczen
۱
۵
Victoria Skarszew
Finished
۲۱:۰۰
Norway
U19 Elite League
Eidsvold TF U19
۲
۳
Lyn U19
Finished
۲۱:۳۰
Paraguay
Championship Women
Sol de America (W)
۱
۱
Club Guarani (W)
Finished
۱۸:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
HB Torshavn II
۲
۳
Undrið FF
Finished
۲۳:۴۵
B36 Torshavn II
۱
۲
Klaksvíkar Ítróttarfelag II
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Gaucho U20
Juventude RS U20
۵
۱
Rio Grande RS U20
Finished
۲۲:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Dila Gori
۱
۱
FC Gagra
Finished
۲۱:۳۰
Republic of Korea
K3 - League
Daejeon Korail
۰
۳
Gangneung City
Finished
۱۴:۳۰
Europe
World Cup Women Qualification - UEFA Group D
Latvia (W)
۱
۰
Luxembourg (W)
Finished
۱۸:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Herentals FC
۲
۰
Harare City
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Victoria State League 1
Eltham Redbacks
۱
۱
Richmond SC
Finished
۱۵:۰۰
Australia
Victoria NPL 2 Youth
Northcote City SC U21
۵
۱
Kingston City U21
Finished
۱۳:۰۰
Mongolia
First League
DMU
۱
۲
Khovd Western
Finished
۰۹:۳۰
Khukh Chononuud
۴
۳
Khoromkhon Klub
Finished
۱۵:۳۰
Mongolia
2nd League
Tuuliin Tom Tulnuud
۲
۴
Bavarians FC
Finished
۱۴:۰۰
Iceland
2. Deild
Hottur/Huginn
۱
۱
Volsungur
Finished
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید